Spacer badawczy po obszarze rewitalizacji Słupska

Edytowano:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców na pierwszy z dwóch spacerów badawczych po obszarze rewitalizacji, organizowany w ramach trwających konsultacji społecznych projektu zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017-2025+.
Spacer badawczy odbędzie się 15 października 2020 - start o 16.00 spod ratusza przy pl. Zwycięstwa 3.

Podczas spaceru badawczego przedstawione zostaną założenia zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017-2025+, które wynikają z potrzeby uaktualnienia najważniejszej części dokumentu, czyli części planistycznej, dotyczącej podstawowych i uzupełniających przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Modyfikacje w części dotyczącej pakietu przedsięwzięć do realizacji na obszarze rewitalizacji dotyczą m.in.: uaktualnienia zakresów rzeczowych projektów, źródeł dofinansowania, zwiększenia wartości całkowitej i kwot dofinansowania, prognozowanych rezultatów, aktualizacji listy przedsięwzięć rewitalizacyjnych (przeniesienia części przedsięwzięć na listę podstawowych w związku z pozyskaniem na nie dofinansowania).

Projekt zmiany GPR wraz z załącznikami, rejestrem zmian oraz formularzem konsultacyjnym znajduje się na miejskim portalu internetowym www.slupsk.pl/rewitalizacja/aktualnosci/aktualizujemy-gpr , platformie do konsultacji społecznych https://slupsk.konsultacjejst.pl/konsultacje-spoleczne oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Słupsku http://bip.um.slupsk.pl/urzad_miejski/zarzadzenia_prezydenta/33553.html

Trasę spaceru przedstawia mapa, na której oznaczono dziesięć punków przystankowych:

1. Ratusz Miejski, plac Zwycięstwa,

2. Park Waldorffa,

3. Nowy Teatr im. Witkacego, ul. Lutosławskiego,

4. Rynek Rybacki,

5. Spichlerze Sztuki, ul. Szarych Szeregów,

6. I LO, ul. Szarych Szeregów,

7. Plac Powstańców Warszawskich,

8. Most Kaszubski,

9. Park Sienkiewicza,

10. Skwer przy ul. Krasińskiego.

Drugi spacer badawczy zaplanowany został na sobotę 24 października br. o godz. 10:00.
Szczegóły zostaną podane przed planowanym terminem spaceru.

okladka programu rewitalizacji....
Stanowisko ds. wdrażania, monitorowania i promocji rewitalizacji miasta

Urząd Miejski w Słupsku Wydział Zarządzania Funduszami pl. Zwycięstwa 1 (mały ratusz) 76-200 Słupsk

rewitalizacja@um.slupsk.pl