Tydzień Godnego Porodu

Grafika przedstawia plakat kobietę z małym dzieckiem

W dniach 13-19 maja 2024 r. Fundacja Rodzić po Ludzku po raz czwarty organizuje Tydzień Godnego Porodu. To ogólnopolski cykl wydarzeń lokalnych dla kobiet w ciąży i par oczekujących dziecka. Wydarzenie w tym roku odbędzie się pod hasłem „Koktajl hormonów - poznaj przepis na dobry poród i połóg”.
Serdecznie zapraszamy w dniu 14 maja o godz. 12.00 na bezpłatne spotkanie do Szkoły Rodzenia mieszczącej się w Przychodni Rejonowej przy ul. Bohaterów Westerplatte 1.
Podczas spotkania przedstawiona zostanie prezentacja opracowana przez specjalistki opieki okołoporodowej Fundacji Rodzić po Ludzku, z której dowiesz się m.in.:
- jakie są Twoje prawa okołoporodowe,
- jaki wpływ mają na Ciebie hormony w ciąży, podczas porodu i w połogu,
- jak hormony mogą przyczynić się do dobrego porodu i połogu.
Spotkanie Koktajl hormonów - poznaj przepis na dobry poród i połóg” jest bezpłatne! Nie są prowadzone zapisy.
Dodatkowo w ramach Tygodnia Godnego Porodu zapraszamy na spotkanie z położną środowiskową, która opowie o swojej roli podczas ciąży, porodu i połogu. Spotkanie odbędzie się zaraz po prezentacji Fundacji Rodzić po Ludzku. Będzie to również czas na wspólne rozmowy o radościach, smutkach, również obawach i sukcesach w bezpiecznej kobiecej przestrzeni.
Na spotkanie w ramach Tygodnia Godnego Porodu zapraszamy mieszkanki i mieszkańców miasta Słupska oraz mieszkańców okolicznych miejscowości do Szkoły Rodzenia SPMZOZ w Słupsku w Przychodni Rejonowej ul. Bohaterów Westerplatte 1, 3 piętro; tel. 782 401 113.

fb.com/szkolarodzeniaslupsk
fb.com/spmzozwslupsku